Glorya SR006 765

Kategori : Efsane / Glorya

Stok Kodu : SR006765

Piyasa Fiyatı : 132,78 TL

Fiyatı : 126,01 TL + Kdv

Kdv Dahil : 136,09 TL

Garanti Süresi : 24 Ay

Sepete Ekle

EFSANE HALI markası da bu planın bir parçası olarak konusunda uzmanlaşmış kadroları ve TÜRKİYE genelinde anlaşmalar yaptığı 12 bölge bayisi ile 2011 yılı Ekim ayında üretim satış faaliyetlerine başlamıştır.

EFSANE HALI

EFSANE HALI, 2011 yılında parça halı üretimine ve satışına başlayan Türkiye’nin en büyük halı markalarındandır. Erdemoğlu holding bünyesinde bulunan marka müşteri taleplerini dikkate alarak her geçen gün yeni modeller ve seriler üreterek başarısını artırmaktadır. Marka içerisinde her kesime ve bütçeye hitap eden seriler ve halı modelleri bulunmaktadır.

EFSANE Halı Modelleri

EFSANE halı, ürün yelpazesinin genişliği ile evlerinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri ile en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmıştır. Her sezon modellerini güncellemesi eksik gördüğü kalitelerde yeni seriler eklemesi ile müşterilerinin halı seçimini kolaylaştırmaktadır. İçerisinde bulunduğu sezonun moda renklerini dikkate alarak üretimine devam eden marka 2015 yılında da ürün gamını genişletiyor. EFSANE halı modelleri içerisinde salon halılarından oturma odası halılarına, çocuk odası halılarından mutfak halılarına kadar birçok çeşit mevcut. Uygun ve kaliteli halıları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka ürettiği modeller ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Padişah salon halısı modellerini incelemek için İpek, Muhteşem, Mistik, Tango, Gorya, Çisem, Sarıyer ve Otantik serilerine bakabilirsiniz. İlgili serilerde klasik salon halılarından modern salon halılarına kadar birçok model ve mekanlarınız ile uyumlu halılar bulmanız mümkün. Oturma odası halıları, antre ve yolluklar için tercih edebileceğiniz seriler ise; Mira, Seyhan, Meriç, İnci, Fırat ve Klasik serileridir. iplikler ile imal edilen ve fiyatları oldukça uygun olan en ucuz Efsane halı modelleri için Tuna ve Kumsal serilerine göz atabilirsiniz. Çoçuk odası halıları, pop art halı modelleri ve mutfak halısı çeşitleri ise İnci Çocuk ve Maral Çocuk serilerinde mevcuttur.

EFSANE Halı Fiyatları

Efsane halı, beğendiğiniz seri ve kaliteye göre birçok farklı fiyatlara sahip. Seçeceğiniz seriye göre kullanılan ipliğin kalitesi, hav yüksekliği ve ilme sıklıklarına göre fiyatlar değişmektedir. Kaliteli ürünlerin fiyatları daha düşük kaliteye sahip ürünlere göre pahalı olacaktır. Efsane halı fiyatları her bütçeye hitap edecek biçimde serilere sahiptir. Seçeceğiniz halı modellerine ve halının kalitesine göre fiyatların belirleneceği aşikardır. İhtiyacınız olan halıları ve fiyatlarını online halı satış sitemiz www.metehali.com dan inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.